نوروز 98 با ۴۰ میلیارد تومان فروش

سینماهای ایران - اخبار سینماها
سینماهای ایران - اخبار سینماها

وبسایت اردبیل سینما گزارش داد: نوروز ۹۸ با ۴۰ میلیارد تومان فروش – در جریان بررسی اکران نوروز در اولین جلسه مدیران سازمان سینمایی اعلام شد مجموع فروش این فیلمها ۴۰ میلیارد تومان و تعداد مخاطب آنها ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر بوده است. آماری که حکایت از افزایش فروش نسبت به مدت مشابه در سالهای گذشته داشته است.

اولین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان سینمایی در سال جدید برگزار شد.به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در ابتدای این جلسه که به ریاست حسین انتظامی برگزار شد، سید صادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان گزارشی را از اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده و استقرار سینما سیار در کمپ ها ارائه کرد.

در ادامه رمضانعلی حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی مطالبی را در خصوص بودجه سال ۹۸ مطرح کرد و با تاکید انتظامی مقرر شد موسسات جزییات برنامه هایشان را برای اختصاص بودجه اعلام کنند.

فیلم سینمایی رحمان 1400 - برنامه نوروز 1398 سینماهای کشور
فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ – برنامه نوروز ۱۳۹۸ سینماهای کشور

بررسی وضعیت اکران نوروز سومین بحث مطرح شده در جلسه امروز بود که ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت و محمود اربابی معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان گزارشی را ارائه کردند.

محمود اربابی با ارائه آماری از ۲۵ اسفند تا ۱۹ فروردین، مجموع فروش را ۴۰ میلیارد تومان و تعداد مخاطب را ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر اعلام کرد و از افزایش فروش و مخاطب نسبت به زمان مشابه سال های قبل خبر داد.


لازم به یادآوری است فروش سینمای ایران در نوروز ۹۶، ۱۶ میلیارد بوده و در نوروز ۹۷، بیش از ۲۱ میلیارد بوده است.
The short URL of the present article is: https://ardabilcinema.ir/iEh5C

برچسب ها

درباره: مرتضی طالب پور

مرتضی طالب پور

مدیر اسبق وبسایت انجمن سینماداران ایران به مدت 4 سال | تجزیه و تحلیلگر ارشد سیستم مدیریت هتلداری الماس داده | مدیر فعلی سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران | مدیر کنونی وبسایت سینما قدس اردبیل از سال 1387 تاکنون | مدیر و نویسنده و مترجم در وبلاگ cinemayejavan.persianblog.ir | مدیر وبسایت اسپرادو شاپ | مدیر و طراح سایت دولوپر استودیو | مدیر ده ها وبسایت غیر سینمایی...

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نوروز ۹۸ با ۴۰ میلیارد تومان فروش”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

خرید بلیت سینما قدس اردبیل

شارژ مستقیم سیم کارت اعتباری

شارژ سیم کارت اعتباری

مدیا اد

ورود به سایت

نماد ساماندهی

logo-samandehi

تبلیغات

خرید از دیجی کالا