نخستین تریلر فیلم روزی روزگاری در هالیوود

0
99
Margot Robbie in Once Upon a Time in Hollywood (2019)
Margot Robbie in Once Upon a Time in Hollywood (2019)

وبسایت اردبیل سینما تقدیم می کند: نخستین تریلر فیلم روزی روزگاری در هالیوود – آخرین اثر کوئنتین تارانتینو با عنوان «روزی روزگاری در هالیوود» یکی از پرستاره ترین فیلم های او و شاید پرستاره ترین آن هاست.

پوستر فیلم روزی روزگاری در هالیوود
پوستر فیلم روزی روزگاری در هالیوود

این فیلم که تعداد قابل توجهی از ستاره های هالیوود را در کنار هم گرد آورده است وارد مرحله تولید شده و باید منتظر شاهکاری دیگر از کوئنتین تارانتینو بود. فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» از همان ابتدا به خاطر موضوع جالبش و پرداختن به جنایات خانواده مانسون مورد توجه قرار گرفت و اکنون پس از پیوستن بازیگرانی سرشناس به این پروژه بسیاری از خود می پرسند که این همه بازیگر درجه یک قرار است چه نقش هایی در این فیلم داشته باشند.

داستان فیلم در سال ۱۹۶۹ در لس آنجلس، کالیفرنیا رخ می دهد و فیلم به طور ویژه ماجراهای یک بازیگر تلویزیونی به نام ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) و بدلکار و دوستش کلیف بووث (برد پیت) را روایت می کند که تلاش دارند خود را با هالیوودی که دیگر با آن احساس آشنایی و راحتی ندارند مطابقت داده و بار دیگر به اوج بازگردند. تلاش آن ها برای رسیدن به شهرت دوباره با ماجراهای جنایات خانواده مانسون و به طور ویژه قتل شارون تیت (مارگو رابی) همسر باردار رومن پولانسکی و تعدادی از دوستانش توأمان می شود. اگر چه هنوز بیش از یک سال تا اکران فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» باقی مانده است. تارانتینو گفته که بعد از این فیلم تنها یک فیلم دیگر خواهد ساخت و برای همیشه از دنیای کارگردانی بازنشسته خواهد شد.

اولین تریلر فیلم روزی روزگاری در هالیوود (با زیرنویس فارسی)

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید