فیلم Black Widow احتمالا در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

0
414
بلک ویدو - اسارلت جوهانسون
بلک ویدو - اسارلت جوهانسون

وبسایت اردبیل سینما گزارش داد: فیلم Black Widow احتمالا در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد – طبق خبرهای منتشر شده، مارول در حال برنامه‌ریزی برای انتشار فیلم  مستقل شخصیت بلک ویدیو (Black Widow) در سال ۲۰۲۰ است.

فیلم Black Widow احتمالا در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد – ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کمپانی مارول استودیو با جک شفر، نویسنده و کارگردان فیلم Timer (زمان‌سنج)، برای نوشتن فیلمنامه فیلم مستقل شخصیت بلک ویدو به توافق رسیده است.

با این حال، تا به امروز مارول واکنشی رسمی به این خبر نداشته و فیلم Black Widow در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد و هنوز مجوز نهایی ساخت را از سوی دیزنی دریافت نکرده است. شفر که طی هفته‌های گذشته با مدیران مارول از جمله کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، جلسه‌های متعددی را برگزار کرده، قرار است به ‌زودی با اسکارلت جوهانسون، بازیگر نقش ناتاشا رومانوف ملقب به بلک ویدو، نیز ملاقات کند. همچنین مدیران مارول اخیرا با جوهانسون ملاقات کرده‌اند تا در مورد افکار و نظر او در مورد فیلم مستقل این شخصیت صحبت کنند.

فیلم Black Widow احتمالا در سال 2020 منتشر خواهد شد
فیلم Black Widow احتمالا در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

فیلم Black Widow احتمالا در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد – همچنین اخیراً خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه دستمزد پایه جوهانسون برای بازی در فیلم Black Widow حدود ۲۵ میلیون دلار خواهد بود و اگر فروش جهانی این فیلم از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کند، او حدود ۶ میلیون دلار پاداش نیز دریافت خواهد کرد. این رقم بیشترین میزان دستمزدی است که یک بازیگر زن برای حضور در یک فیلم دریافت می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، خبرهایی در مورد تاریخ اکران احتمالی این فیلم منتشر شده است. طبق خبری که وب‌سایت دیلی‌ میل منتشر کرده، مارول استودیو در حال برنامه ‌ریزی برای اکران فیلم Black Widow در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ میلادی است. در حال حاضر فیلمنامه این فیلم مراحل نگارش خود را سپری می‌کند و قطعاً این خبر یک گام بلند برای ساخت این فیلم خواهد بود. گام بعدی مارول انتخاب کارگردان، تیم تولید و بازیگران فیلم Black Widow است که انتظار می‌رود طی سال جاری میلادی خبرهای بیشتری را در این رابطه بشنویم.

انتظار می‌رود که مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Black Widow از سال ۲۰۱۹ آغاز شود. مارول در حال برنامه‌ریزی برای اکران سه فیلم از دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۰ به‌ ترتیب در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹)، ۷ آگوست ۲۰۲۰ (۱۷ مرداد ۱۳۹۹) و ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) است و پیش بینی می‌شود که این فیلم در یکی از این سه تاریخ به ‌روی پرده‌ های سینما برود. فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 (نگهبانان کهکشان نسخه ۳) نیز قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود. در فیلم Iron Man 2 (مرد آهنی ۲) برای اولین‌ بار شاهد حضور شخصیت بلک ویدو با بازی اسکارلت جوهانسون، در دنیای سینمایی مارول بودیم.

در ادامه شخصیت بلک ویدو در چهار فیلم دیگر دنیای سینمایی مارول نیز حضور داشته و قرار است در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) نیز شاهد حضور این شخصیت باشیم. فیلم Avengers: Infinity War در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران خواهد شد و در ادامه آن فیلم Avengers 4 در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران می‌شود.

منبع: اسکرین نت | نویسنده: مسیح کریمی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید