تکمیل ترکیب بازیگران فیلم جدید نولان

0
50
ترکیب بازیگران فیلم جدید نولان تکمیل شد
ترکیب بازیگران فیلم جدید نولان تکمیل شد

تکمیل ترکیب بازیگران فیلم جدید نولان – فیلمبرداری فیلم جدید کریستوفر نولان با اعلام نام رسمی «تنت» (Tenet) برای آن و تکمیل ترکیب بازیگران همچنان ادامه دارد.

به گزارش وبسایت اردبیل سینما و به نقل از ورایتی، تکمیل ترکیب بازیگران فیلم جدید نولان – آرون تیلور-جانسون و کنت برانا به بازیگران فیلم بعدی کریستوفر نولان افزوده شدند.

در عین حال به صورت رسمی اعلام شد این فیلم با عنوان «تِنِت» ساخته می‌شود.

کلمنس پوسی، دیمپل کاپادیا و مایکل کین نیز به عنوان دیگر بازیگران فیلم معرفی شدند. نام الیزابت دبیکی و رابرت پتینسون نیز پیشتر به عنوان بازیگر اعلام شده بود. دیوید واشینگتن پیش از همه به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم انتخاب شده بود.

«تنت» اکنون در حال فیلمبرداری است و قرار است در لوکیشن‌های ۷ کشور مختلف ساخته شود. این فیلم فیلمی اکشن حماسی در دنیای جاسوسی بین‌المللی است.

کریستوفر نولان سازنده دانکرک
کریستوفر نولان سازنده دانکرک

فیلم‌برداری فیلم از مه ۲۰۱۹ آغاز شده و بریتانیا و هند از جمله کشورهایی هستند که به عنوان لوکیشن فیلم انتخاب شده‌اند.

نولان این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای اوریجینال از خودش می‌سازد و به دو روش آیمکس و ۷۰ میلی‌متری آن را تهیه می‌کند.

نولان و همسرش اما توماس فیلم را تولید می‌کنند. کمپانی برادران وارنر کار توزیع بین‌المللی فیلم را برعهده دارد و فیلم ۱۷ جولای ۲۰۲۰ در سینماها روی پرده می‌رود.

«تنت» پس از «دانکرک» ساخته می‌شود که نامزدی اسکار را کسب کرده بود. آن فیلم با اقبال وسیع در باکس آفیس رو به رو شد و ۵۲۶ میلیون دلار فروخت. نولان با «دانکرک» برای نخستین بار نامزدی اسکار در بخش کارگردانی را کسب کرد.

سه گانه «شوالیه تاریکی»، «سرآغاز» و «بین ستاره‌ای» از دیگر فیلم‌هایی هستند که کریستوفر نولان ساخته است.


پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید