پردیس شمیران با دوسالن میزبان جشنواره فجر

0
99
پردیس شمیران با دوسالن میزبان جشنواره فجر
پردیس شمیران با دوسالن میزبان جشنواره فجر

وب سایت اردبیل سینما گزارش داد: پردیس شمیران با دوسالن میزبان جشنواره فجر – پردیس سینمایی شمیران در اولین سال فعالیت خود به عنوان سینمای مردمی جشنواره ملی فیلم فجر انتخاب شد.

به گزارش رسیده، امسال و در سی و نهمین دوره برگزاری جشنواره ملی فیلم فجر پردیس سینمایی شمیران به عنوان سینمای مردمی این رویداد سینمایی انتخاب شد.

پردیس سینمایی شمیران در اولین سال فعالیت خود با دو سالن «قرمز» و «نارنجی» خود میزبان جشنواره ملی فیلم فجر است که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

سالن «قرمز» و سالن «نارنجی» هر یک با ۳۰ درصد ظرفیت خود میزبان مخاطبان جشنواره هستند. این تصمیم طبق دستور ستاد ملی کرونا و برای حفظ سلامت مردم گرفته شده است. همچنین سالن‌های این سینما به طور مداوم ضدعفونی می‌شوند و پروتکل‌های بهداشتی کاملا رعایت می‌شود.

تمامی ۱۶ فیلم انتخاب شده برای نمایش در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر در پردیس سینمایی شمیران در دو سانس ۱۵ و ۱۸ به نمایش درمی‌آیند. قیمت بلیت‌های نیز طبق اعلام جشنواره، سی هزار تومان تعیین شده است.

تهیه بلیت‌های پردیس شمیران در جشنواره ملی فیلم فجر از طریق سامانه‌های رسمی فروش بلیت همچون ایران تیک، سینماتیکت و … ممکن است.

پردیس سینمایی «شمیران» در منطقه اقدسیه تهران، بزرگراه ارتش در طبقه چهارم مجموعه شمیران سنتر واقع شده است.


کانال تلگرام سینما قدس اردبیل: https://t.me/CinemaGhodsArdabil

وب سایت سینما قدس اردبیل: http://www.cinemaghods.com

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید