فیلم لونه زنبور نوروز۹۷ روی پرده می رود

0
23
فیلم سینمایی لونه زنبور
فیلم سینمایی لونه زنبور

فیلم سینمایی لونه زنبور نوروز۹۷ بر روی پرده می رود

قرار بود که فیلم سینمایی کمدی «لونه زنبور» از ماه آذر در سینماهای کل کشور اکران شود و در کنار فیلم «آینه بغل» که ساخته منوچهر هادی می باشد قرار بگیرد و از افت فروش فیلم های سینمایی در پاییز جلوگیری کنند. ولی تهیه کننده این فیلم آقای سعید خانی جدیداً اعلام کرده است که این فیلم در نوروز ۹۷ در سینماهای کل کشور بر روی پرده خواهد رفت.

فیلمبرداری فیلم کمدی «لونه زنبور» چند ماهی است که به پایان رسیده است و کارگردانی این فیلم بر عهده برزو نیک نژاد بوده است و همچنان در حال گذراندن مراحل فنی این فیلم هستند. قبل از این مسئله تهیه کننده این فیلم آقای سعید خانی اعلام کرده بود که فیلم سینمایی «لونه زنبور» در آذر ماه بر روی پرده می رود.

ولی سعید خانی در مصاحبه ای که داشت بیان کرد که این فیلم امسال به نمایش در نمی آید و اکران به نوروز ۹۷ موکول شده است. وی در مورد اکران این فیلم گفته است: در واقع این فیلم تمام مراحل بعد از تولیدش را هم پشت سر گذاشته است و به خاطر مضمون شاد و کمدی و پتانسیلی که برای فروشش دارد، بدمان نمی آید که این فیلم را در آخر پاییز امسال به نمایش بگذاریم تا بتواند فصل مرده اکران را به گونه ای رونق ببخشد ولی این اتفاق انجام شدنی نیست.

فیلم لونه زنبور
فیلم لونه زنبور

تهیه کننده این فیلم در مورد حضور فیلم «لونه زنبور» در جشنواره فیلم فجر گفته است: قصد داریم که این فیلم را در نوروز ۹۷ به نمایش بگذاریم. فرصتی برای نمایش آن در جشنواره فیلم فجر هم می باشد که هنوز تصمیمی قطعی برای آن گرفته نشده است و احتمالاً اکران این فیلم را برای علاقه مندان نوروزی حفظ می کنیم. مخصوصاً اینکه فضای شاد فیلم، برای تعطیلات نوروزی بسیار مناسب می باشد.

بعد از اینکه رئیس انجمن پخش کنندگان در رابطه با به روی رده نرفتن فیلم های پر فروش در شش ماه دوم سال هشدار دادند، اغلب امیدوار بودند که دو فیلم سینمایی «آینه بغل» و «لونه زنبور» بتوانند رونقی به گیشه پاییز با فروش شان بدهند. ولی زمانی که قطعی شد فیلم «آینه بغل» در آذر ماه اکران می شود، عوامل فیلم «لانه زنبور» تصمیم گرفتند که به خاطر نزدیکی به آغاز جشنواره فیلم فجر فیلم سینمایی لانه زنبور را بعد از این اتفاقِ سینمایی، به اکران بگذارند.

در فیلم سینمایی لونه زنبور که سومین فیلم سینمایی برزو نیک نژاد می باشد بازیگران چون پژمان جمشیدی، هومن برق نورد، فرید سجادی حسینی، محسن کیایی، بهاره کیان و رعنا آزادی ایفای نقش کرده اند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید