اکران نسخه‌ ۳۵ میلیمتری”روزی روزگاری درهالیوود”

0
524
از راست به چپ: برد پیت - لئوناردو دی کاپریو - کوئنتین تارانتینو - مارگوت رابی
از راست به چپ: برد پیت - لئوناردو دی کاپریو - کوئنتین تارانتینو - مارگوت رابی

وبسایت اردبیل سینما گزارش داد: اکران نسخه‌ ۳۵ میلیمتری”روزی روزگاری درهالیوود” – در حالی که جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو از اواخر این ماه میلادی اکران خواهد شد، یک سینمای زنجیره‌ای اعلام کرده که نسخه ۳۵ میلی‌متری «روزی روزگاری در هالیوود» را در سراسر آمریکا به نمایش می‌گذارد. تارانتینو این فیلم را با نگاتیو و با فرمت ۳۵ میلی‌متری ساخته است.

دی کاپریو و براد پیت در روزی روزگاری هالیوود
دی کاپریو و براد پیت در روزی روزگاری هالیوود

به‌گزارش آی‌سینما، آلامو درفت هاوس که مجموعه‌ای از سالن‌های سینما در آمریکا را دارد، نهمین فیلم بلند تارانتینو را در ۱۷ سالن در نقاط مختلف ایالات متحده اکران می‌کند‌. همچنین نسخه ۷۰ میلی‌متری این فیلم در سن فرانسیسکو روی پرده می‌رود.

اکران نسخه‌ ۳۵ میلیمتری”روزی روزگاری درهالیوود” – به این ترتیب تماشاگران می‌توانند «روزی روزگاری در هالیوود» را با فرمت مورد علاقه کارگردان تماشا کنند، همان فرمتی که او در دهه ۱۹۶۰ فیلم‌ها را در سالن سینما می‌دید و الهام بخش او برای ساخت اثر‌ جدیدش بوده است.

پوستر فیلم سینمایی روزی روزگاری در هالیوود
پوستر فیلم سینمایی روزی روزگاری در هالیوود

صاحبان این سینماهای زنجیره‌ای همچنین قصد دارند در ماه اوت و همزمان با اکران «روزی روزگاری در هالیوود» فیلم‌هایی را که شباهت موضوعی و تکنیکی با کار‌ تازه کارگردان پیشرو دارد، به نمایش بگذارند. از «کشتی بخار بیل جونیور» باستر کیتون تا «مکس دیوانه: جاده خشم» در این برنامه روی پرده خواهند رفت.

در سال ۲۰۱۵ فیلم قبلی تارانتینو یعنی «هشت نفرت انگیز» در برخی سینماها با فرمت ۷۰ میلی‌متری اکران شد. «روزی روزگاری در هالیوود» با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت و مارگو رابی را کمپانی سونی از ۲۵ ژوئیه در آمریکای شمالی روی پرده سینماها می‌فرستد.


آدرس وب سایت سینما قدس اردبیل: http://www.cinemaghods.com

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید