فروش 639 بلیط درجشنواره فجر اردبیل

سردرب سینما قدس اردبیل
سردرب سینما قدس اردبیل

وبسایت اردبیل سینما گزارش داد: ابی زاده: فروش ۶۳۹ بلیط درجشنواره فجر اردبیل – مدیر سینما قدس اردبیل گفت: در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر در اردبیل در مجموع ۶۳۹ بلیط فروخته شد. ساسان ابی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این تعداد به مراتب کمتر از میزان پیش بینی شده بود، اضافه کرد: بیشترین بلیط ها به فیلم های «قصه ها»، «خانه پدری»، «شیار ۱۴۳» و «چند متر مکعب عشق» اختصاص یافت. وی افزود: سینما قدس به منظور رفاه حال شهروندان تخفیف ۲۰ هزار ریالی برای بلیط در نظر گرفته بود که با این وجود میزان فروش بلیط را به حد مورد نظر افزایش نداد.

فروش ۶۳۹ بلیط درجشنواره فجر اردبیل – ابی زاده تعداد بلیط رایگان توزیع شده توسط ارشاد اسلامی استان را دو هزار و ۴۰۰ قطعه بلیط عنوان کرد و افزود: از این تعداد هزار و ۳۹۶ مورد به سینما برگشت داده شد. مدیر سینما قدس اردبیل با انتقاد از وضعیت توزیع بلیط رایگان اضافه کرد: توزیع بلیط رایگان به ویژه در میان اقشاری که احتمال حضور آنها در سینما کم است؛ به قدری زیاد بود که موجب شد تعداد بلیط فروخته شده کاهش یابد.

وی معتقد است در جشنواره سال های آتی باید نسبت به نحوه توزیع بلیط تجدید نظر جدی صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر | تاریخ خبر: ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۲

آدرس وبسایت سینما قدس اردبیل: http://www.cinemaghods.com

The short URL of the present article is: https://ardabilcinema.ir/ropiL

برچسب ها

درباره: مرتضی طالب پور

مرتضی طالب پور

مدیر اسبق وبسایت انجمن سینماداران ایران به مدت 4 سال | تجزیه و تحلیلگر ارشد سیستم مدیریت هتلداری الماس داده | مدیر فعلی سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران | مدیر کنونی وبسایت سینما قدس اردبیل از سال 1387 تاکنون | مدیر و نویسنده و مترجم در وبلاگ cinemayejavan.persianblog.ir | مدیر وبسایت اسپرادو شاپ | مدیر و طراح سایت دولوپر استودیو | مدیر ده ها وبسایت غیر سینمایی...

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فروش ۶۳۹ بلیط درجشنواره فجر اردبیل”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

خرید از دیجی کالا

پیوندها

نرم افزار مدیریت هتلداری الماس داده

وبسایت گروه تولید محتوی دسته جدا

وبسایت گروه تولید محتوی دسته جدا

خرید بلیت سینما قدس اردبیل

مدیا اد

ورود به سایت

نماد ساماندهی

logo-samandehi