فروش سریع بلیتهای جشنواره فیلم فجر

سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر
سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر

وب سایت اردبیل سینما گزارش داد: فروش سریع بلیتهای جشنواره فیلم فجر – در ۲۰ دقیقه اول آغاز پیش فروش اینیترنتی بلیت های سی و شششمین دوره جشنواره ملی فیلم فجر، ۷۷ هزار قطعه بلیت اینترنتی به فروش رفته است.

نخستین گزارش از فروش سریع بلیت‌های جشنواره فیلم فجر
نخستین گزارش از فروش سریع بلیت‌های جشنواره فیلم فجر

فروش سریع بلیتهای جشنواره فیلم فجر – عزت‌الله علیزاده، معاون  اجرایی جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره، در خصوص وضعیت کنونی پیش فروش بلیت‌ها در اولین روز پیش‌فروش گفت: در حال حاضر که از پردیس ملت آمار را رصد می‌کنم خوشبختانه برنامه‌ریزی‌ها و بسترهای فنی مناسبی برای  مخاطبان در نظر گرفته شده تا شاهد ازدحام ناگهانی در سایت و کندی نباشیم. خوشبختانه  تا این لحظه هیچ گونه ایراد فنی نداشتیم و کار پیش‌فروش بلیت‌ها خوب پیشرفته است.

علیزاده افزود: در حال حاضر که دو ساعت از آغاز پیش فروش بلیت‌ها می‌گذرد، تقریبا ۹۰ درصد از بلیت‌های جشنواره در سالن‌های فرهنگ، آزادی، کوروش، چارسو و فروش رفته و الباقی سینماها هم به همین تریتب فروش می‌رود. مخاطبان هم در حال رصد سالن‌های سینما و انتخاب سانس‌های مورد نظر خود هستند.

 معاون اجرایی جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه ظرفیت باقی مانده درسالن‌های جنوب شهر بیشتر است، ادامه داد: سینماهایی که برای مردم در نظر گرفته شده سعی شده سالن‌هایی باشد که در شرایط فنی استاندارد هستند، به‌ویژه سینماهای جنوب شهر مثل راگا، تماشا و کیان که سینماهای مناسبی هستند، در شرق تهران سینما ماندانا و غرب تهران اریکه ایرانیان و باقی سینماها هم به همین شکل انتخاب شده‌اند و از مخاطبان مناطق مختلف درخواست می‌شود که در شرایط مناسب بلیت‌هایشان را تهیه کنند.

علیزاده اضافه کرد: مخاطبان و علاقه‌مندان به حضور در جشنواره برای پیش فروش از ۳۰ دی ماه تا دوم بهمن ماه می‌توانند نسبت به خرید بلیت فیلم‌های مورد نظر خود اقدام کنند.

فروش سریع بلیت‌ های جشنواره فیلم فجر – او گفت: ترافیک مراجعه به سایت سینماتیکت در ۲۰ دقیقه اول که پیش فروش بلیت‌ها آغاز شد، وجود داشت که عملا حدود ۵۰ درصد از سینماهایی مثل فرهنگ، آزادی، کوروش چارسو و جوان خریداری شد. توصیه‌ای که به مردم داریم این است که نگران نباشند. مخاطبانی که از طریق اینترنت موفق به خرید بلیت نمی‌شوند، یک ظرفیت ۲۰ درصدی در گیشه برای آنها در نظر گرفته شده که از طریق مراجعه به گیشه سینماها می‌توانند بلیت فیلم‌ها را در همان روزهای نمایش فیلم خریداری کنند.

گفتنی است سایت فروش بلیت‌های سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر به آدرس www.fajr.cinematicket.org  باز شده و آماده فروش بلیت‌های این جشنواره است. امسال بلیت‌ها به صورت دو گروه قیمتی، گروه اول مجموعه یازده‌تایی بلیت‌ها به مبلغ ۱۳۲ هزار تومان(نمایش فیلم‌ها در سینما‌های مدرن) و گروه دوم مجموعه یازده‌تایی بلیت‌ها به مبلغ ۸۸ هزار تومان (نمایش فیلم‌ها در سینما‌های درجه یک)، عرصه می‌شوند.

آن دسته از دوستداران سینمای که علاقه‌ای به خرید بلیت‌ها به صورت گروهی ندارند، می‌توانند در روز اکران فیلم‌ها به گیشه سینما مراجعه کرده و بلیت‌ تهیه‌کنند. سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

منبع: سینما تیکت | ۳۰ دی ماه ۱۳۹۶ | ساعت: ۱۴:۲۷


لینک کانال تلگرام سینما قدس اردبیل: https://telegram.me/CinemaGhodsArdabil

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فروش سریع بلیتهای جشنواره فیلم فجر”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *