زوج اسکاری جشنواره کن راافتتاح می‌کنند

0
14
penelope-cruz-javier-bardem
penelope-cruz-javier-bardem- باردم - کروز

زوج اسکاری «باردم» و «کروز» جشنواره کن راافتتاح می‌کنند

وبسایت اردبیل سینما تقدیم می کند: زوج اسکاری جشنواره کن راافتتاح می‌کنند – «خاویر باردم» و «پنلوپه کروز» زوج طلایی اسپانیایی سینما فردا همزمان با اکران فیلم فرهادی که در آن ایفای نقش کرده‌اند، جشنواره کن را افتتاح خواهند کرد. هردوی این زوج هنرپیشه که دارنده جایزه اسکار بازیگری هستند، نقش‌های اصلی فیلم «همه می‌دانند» اصغر فرهادی را ایفا می‌کنند. فیلمی در ژانر تریلر روانشناختی که جشنواره کن امسال با آن آغاز می‌شود و برای گرفتن نخل طلا رقابت می‌کند.

باردم و کروز در سال ۲۰۱۰ ازدواج کردند و مراسم عروسی‌شان در جزیره خصوصی دوست و هنرپیشه بزرگ هالیوودی‌شان «جانی دپ» برگزار شد. آنها اکنون دارای دو فرزند هستند.

فیلم سینمایی همه می دانند اصغر فرهادی
فیلم سینمایی همه می دانند اصغر فرهادی

این زوج در نوع خود استثنا هستند زیرا باردم به عنوان اولین مرد اسپانیایی و کروز  به عنوان اولین زن اسپانیایی برنده جایزه اسکار شده‌اند. باردم در سال ۲۰۰۸ جایزه اسکار بهترین هنرپیشه نقش مکمل مرد را برای بازی در فیلم «کشوری برای پیرمردها نیست» به کارگردانی برادران کوئن به دست آورد. سال پس از آن نیز پنلوپه کروز جایزه اسکار بهترین هنرپیشه نقش اصلی را برای بازی در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» به کارگردانی وودی آلن از آن خود کرد.

این زوج با بازی در فیلم اخیر اصغر فرهادی مجموعا در ۹ فیلم همبازی بوده‌اند.

آدرس وبسایت سینما قدس اردبیل: http://www.cinemaghods.com/

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید