بیوگرافی زنده‌یاد عزت الله انتظامی

بیوگرافی عزت الله انتظامی
بیوگرافی عزت الله انتظامی

بیوگرافی زنده‌یاد عزت الله انتظامی

وبسایت اردبیل سینما گزارش داد: بیوگرافی زنده‌یاد عزت الله انتظامی – در این مطلب نگاهی به بیوگرافی زنده‌یاد عزت الله انتظامی، آقای بازیگر سینمای ایران، خواهیم انداخت.

اگر نمی خواهید این متن را تا آخر بخوانید این ویدئو را پیرامون بیوگرافی استاد بازیگری ؛ عزت اله انتظامی، ببینید…

 

عزت الله انتظامی (۳۱ خرداد ۱۳۰۳ – ۲۶ مرداد ۱۳۹۷) یکی از پیشکسوتان عرصه اجرا بود. او فعالیت هنری خود را مانند بسیاری از هنرپیشه‌های ایرانی با نمایش‌های تئاتر آغاز کرد. او در همان سال‌های ابتدایی زندگی هنری‌اش به آلمان سفر کرد و در یک مدرسه شبانه آموزش سینما در شهر هانوفر مشغول به تحصیل شد. او ابتدا کار خود را با پیش پرده خوانی تئاتر دنبال می‌کرد. انتظامی در سال ۱۳۲۰ اولین نمایش حرفه‌ای خود را به نام اولتیماتوم در تئاتر پاریس خیابان لاله‌زار اجرا کرد و تا سال ۱۳۲۶ در ده‌ ها نمایش تئاتر حضور داشت. اولین حضور آقای بازیگر در سینما به سال ۱۳۲۸ و نقش آفرینی در فیلم واریته بهاری ساخته پرویز خطیبی بازمی‌گردد. حضور جدی او در سینما اما به سال ۱۳۴۸ باز می‌گردد؛ جایی که او برای اولین بار جلوی دوربین داریوش مهرجویی قرار گرفت. فیلم «گاو» در سال ۱۳۴۸ به کارگردانی داریوش مهرجویی و بازی عزت الله انتظامی ساخته شد. او در این فیلم که از روی کتاب دسته عزاداران بیل ساخته شده بود، با جمشید مشایخی و علی نصیریان همبازی بود. فیلم «گاو» یکی از تاثیرگذارترین فیلم‌های سینمای ایران لقب گرفت. این فیلم تاکنون سه بار با رای منتقدان به عنوان بهترین فیلم تاریخ سینمای ایران انتخاب شده است. او یک سال بعد برای دومین بار با داریوش مهرجویی همکاری کرد و این‌بار اجرای نقش‌های آقای محمدپور و فتح‌الله خان را در فیلم آقای هالو برعهده داشت.

عزت اله انتظامی

عزت اله انتظامی

سال ۱۳۵۱ نوبت به همکاری با هژیر داریوش برای بازی در فیلم «بی تا» رسیده بود. او درسال ۱۳۵۱ برای سومین بار جلوی دوربین داریوش مهرجویی قرار گرفت و نقش تیت‌الله خان را در فیلم پستچی بازی کرد. سال ۱۳۵۱ سالی بود که آقای بازیگر برای اولین بار جلوی دوربین ناصر تقوایی قرار گرفت. او برای بازی در فیلم صادق کُرده ساخته ناصر تقوایی با سعید راد و محمد علی کشاورز همکاری کرد. زنده‌یاد انتظامی که به شهرت رسیده بود، در سال ۱۳۵۲ با یکی دیگر از کارگردانان نام‌آشنای سینمای ایران یعنی علی حاتمی همکاری کرد. اولین همکاری انتظامی و حاتمی در فیلم ستارخان و حضور انتظامی در نقش حیدرخان عمواوغلی اتفاق افتاد. او در این فیلم هم با علی نصیریان همبازی بود. پس از ستارخان و در همان سال ۱۳۵۲ عزت‌الله انتظامی در فیلم قیامت عشق ساخته هوشنگ حسامی حضور داشت. او از ۱۳۵۲ تا ۱۳۵۷ در فیلم‌هایی مانند شیرخفته، ملکوت و این گروه محکومین حضور داشت. تا اینکه سال ۱۳۵۷ نوبت به فیلم دایره مینا ساخته داریوش مهرجویی رسید. این فیلم یکی از جنجالی‌ترین فیلم‌های زمان خودش بود و عزت‌الله انتظامی در این فیلم در نقش یک دلال خون حضور پیدا کرد. فیلم دایره مینا زمینه تاسیس سازمان انتقال خون را به وجود آورد. انتظامی در سال ۱۳۵۹ برای فیلم «مدرسه‌ای که می‌رفتیم» باز هم جلوی دوربین داریوش مهرجویی قرار گرفت و یک بار دیگر با علی نصیریان همکاری کرد.

سال ۱۳۶۱ نوبت به نقش آفرینی او در یکی از ماندگارترین نقش‌هایش رسیده بود. او در این سال برای بازی در فیلم جنجالی «حاجی واشنگتن» جلوی دوربین علی حاتمی قرار گرفت. این فیلم که راوی ماجرای حسینقلی خان صدرالسلطنه، اولین سفیر ایران در امریکا است پس از نمایش در جشنواره فجر سال ۱۳۶۱ توقیف شد و پس از سال‌ها، در سال ۱۳۷۷ به نمایش درآمد. انتظامی در این فیلم در نقش حسینقلی خان بازی می‌کرد. دیالوگ مشهور او یعنی «آیینِ چراغ خاموشی نیست» همچنان در تاریخ سینمای ایران ماندگار است. او یک سال بعد جلوی دوربین علیرضا داوود نژاد قرار گرفت و در فیلم خانه عنکبوت نقش آفرینی کرد. انتظامی در سال ۱۳۶۳ دریکی از مهم‌ترین فیلم‌های آن دوران حاضر شد. او این بار برای بازی در فیلم کمال الملک جلوی دوربین علی حاتمی قرار گرفت و در نقش ناصرالدین شاه حاضر شد. از همبازی‌های او در این فیلم می‌توان به جمشید مشایخی در نقش کمال الملک، داوود رشیدی در نقش رضا شاه و علی نصیریان در نقش مظفرالدین شاه اشاره کرد. او در سال ۱۳۶۵ برای چندمین بار با داریوش مهرجویی همکاری کرد. این ‌بار نوبت فیلم اجاره نشین‌ها و بازی در نقش عباس آقا بود.

بیوگرافی عزت الله انتظامی؛ آقای بازیگر سینمای ایران

بیوگرافی عزت الله انتظامی؛ آقای بازیگر سینمای ایران

او پس از اجاره نشین‌ها در فیلم‌های شیر سنگی، شیرک، جعفرخان از فرنگ برگشته، درمسیر تندباد، کشتی آنجلیکا و گراند سینما حضور داشت. اما در سال ۱۳۶۸ بود که عزت الله انتظامی در فیلم هامون بازی کرد. او در این فیلم که ساخته‌ی داریوش مهرجویی بود و یکی از معروف‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران است، با خسرو شکیبایی و بیتا فرهی همبازی بود. او دو سال بعد و پس از بازی در فیلم سایه خیال باز هم سراغ همکاری با داریوش مهرجویی رفت و این بار در فیلم بانو با تیم بازیگری شبیه به هامون حضور داشت. او پس از بانو در فیلم خانه خلوت ساخته مهدی صباغ‌زاده نقش آفرینی کرد. آقای بازیگر پس از خانه خلوت در فیلم‌های مختلفی هنرنمایی کرد؛ فیلم‌هایی مانند ناصرالدین شاه آکتور سینما، روز واقعه، پروژه ناتمام جهان پهلوان تختی، سایه روشن، میکس، گاو خونی، حکم و زادبوم فیلم‌هایی بودند که زنده ‌یاد عزت الله انتظامی در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته است. او برای آخرین بار در سال ۱۳۸۹ برای فیلم راه آبی ابریشم جلوی دوربین سینما رفت.

آقای بازیگر سینمای ایران از عرصه تلویزیون هم دور نماند. با اینکه او بیشتر در تئاتر‌های تلویزیونی حضور داشت اما نمی‌توان نقش آفرینی او را در نقش خان مظفر در سریال هزاردستان فراموش کرد. او در مصاحبه با ماهنامه فیلم در شهریور ۱۳۶۷ اعلام کرد که در بیش از  چهارصد نمایش تلویزیونی به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشته است. مهرماه ۱۳۸۵ سازمان ملل متحد یونسکو از عزت الله انتظامی تجلیل کرد. کتاب شناخت نامه عزت الله انتظامی نیز با عنوان «من عزتم، بچه سنگلج» توسط نشر سخن منتشر شده است. خانه عزت الله انتطامی نیز در سال ۱۳۹۱ به منظور بهره برداری فرهنگی تبدیل به یک خانه موزه شد.

زنده یاد انتظامی از فصل جوایز نیز بی‌بهره نبود. او اولین جایزه‌اش را در سال ۱۳۴۹ برای بازی در فیلم آقای هالو از جشنواره سینمایی سپاس دریافت کرد. او در سال ۱۹۷۱ جایزه هوگو نقره‌ای بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای فیلم «گاو» از جشنواره بین المللی فیلم شیکاگو دریافت کرد. او در سال ۱۳۶۵ برای بازی در فیلم اجاره نشین‌ها نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد بود که برنده نشد. دو سال بعد اما برای بازی در گراند سینما این جایزه را از آن خود کرد. در سال ۱۳۶۸ نیز برای بازی در فیلم هامون نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل شده بود که از دریافت این جایزه بازماند. او در سال ۱۹۹۱ جایزه ویژه هیئت داوران بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای فیلم «گاو» در جشنواره سه قاره دریافت کرد. او در سال ۱۳۷۰ برای بازی در دو فیلم خانه خلوت و ناصرالدین شاه اکتور سینما لوح تقدیر بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فجر را دریافت کرد. انتظامی در سال ۱۳۷۲ برای بازی در روز فرشته سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خانه برد. او همچنین برای بازی در فیلم حاجی واشینگتن، کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما بود.

بیوگرافی عزت الله انتظامی

بیوگرافی عزت الله انتظامی

آقای بازیگر در سال ۱۳۸۰ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای بازی در فیلم خانه‌ای روی آب دریافت کرد. او دو سال بعد برای بازی در فیلم «گاوخونی» به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد بخش بین المللی جشنواره فجر انتخاب شد. یک سال پس از آن نیز برای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم جایی برای زندگی کاندید شده بود. در سال ۱۳۸۴ نیز انتظامی یکی از نامزدهای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم «ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود» بود. در سال ۱۳۸۶ نیز زنده‌یاد انتظامی کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما برای فیلم مینای شهر خاموش بود. او در سال ۲۰۰۸ آخرین جایزه بین المللی‌اش را با عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم بیروت برای بازی در فیلم «شب» کسب کرد. آخرین حضور آقای بازیگر در جشن‌های سینمایی به‌عنوان کاندید دریافت جایزه به سال ۱۳۸۷ و جشن خانه سینما باز می‌گردد؛ جایی که او برای فیلم «ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود» نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. شما در زیر می‌توانید فهرست برخی از فعالیت‌های سینمایی و تلویزیونی او را ببیند:

فعالیت در سینما:

  سال نام فیلم کارگردان سال نام فیلم کارگردان
۱۳۲۸ واریته بهاری پرویز خطیبی ۱۳۶۹ سایه خیال حسین دلیر
۱۳۴۸ گاو داریوش مهرجویی ۱۳۷۰ بانو داریوش مهرجویی
۱۳۴۹ آقای هالو داریوش مهرجویی ۱۳۷۰ خانه خلوت مهدی صباغ‌زاده
۱۳۵۱ بی تا هژیر داریوش ۱۳۷۰ ناصرالدین شاه آکتور سینما محسن مخملباف
۱۳۵۱ پستچی داریوش مهرجویی ۱۳۷۲ بازیچه تورج منصوری
۱۳۵۱ صادق کرده ناصر تقوایی ۱۳۷۲ روز فرشته بهروز افخمی
۱۳۵۲ ستارخان علی حاتمی ۱۳۷۲ جنگ نفتکش‌ها محمد بزرگ‌نیا
۱۳۵۲ قیامت عشق هوشنگ حسامی ۱۳۷۳ روز واقعه شهرام اسدی
۱۳۵۳ بنگاه تئاترال (ناتمام) —— ۱۳۷۳ روسری آبی رخشان بنی‌اعتماد
۱۳۵۵ شیر خفته محمود کوشان ۱۳۷۵ طوفان محمد بزرگ‌نیا
۱۳۵۵ ملکوت خسرو هریتاش ۱۳۷۵ جهان پهلوان تختی (نسخهٔ اول – ناتمام) علی حاتمی
۱۳۵۷ این گروه محکومین هادی صابر ۱۳۷۷ باد و شقایق سیدضیاءالدین دری
۱۳۵۷ دایرهٔ مینا داریوش مهرجویی ۱۳۷۷ کمیتهٔ مجازات علی حاتمی
۱۳۵۷ غبارنشین‌ها داود روستایی ۱۳۷۸ طهران روزگار نو علی حاتمی
۱۳۶۰ مدرسه‌ای که می‌رفتیم داریوش مهرجویی ۱۳۷۸ میکس داریوش مهرجویی
۱۳۶۱ حاجی واشینگتن علی حاتمی ۱۳۸۰ سایه‌روشن حسن هدایت
۱۳۶۲ خانهٔ عنکبوت علی‌رضا داوودنژاد ۱۳۸۰ خانه‌ای روی آب حسن هدایت
۱۳۶۳ کمال الملک علی حاتمی ۱۳۸۱ «گاو»خونی بهروز افخمی
۱۳۶۴ چمدان جلال مقدم ۱۳۸۱ دیوانه‌ای از قفس پرید احمدرضا معتمدی
۱۳۶۵ اجاره‌نشین‌ها داریوش مهرجویی ۱۳۸۳ جایی برای زندگی  محمد بزرگ‌نیا
۱۳۶۵ شیر سنگی مسعود جعفری جوزانی ۱۳۸۴ حکم مسعود کیمیایی
۱۳۶۶ شیرک داریوش مهرجویی ۱۳۸۴ ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود فریدون جیرانی
۱۳۶۷ جعفرخان از فرنگ برگشته علی حاتمی ۱۳۸۵ مینای شهر خاموش امیرشهاب رضویان
۱۳۶۷ در مسیر تندباد مسعود جعفری جوزانی ۱۳۸۶ آتش سبز محمدرضا اصلانی
۱۳۶۷ کشتی آنجلیکا محمد بزرگ‌نیا ۱۳۸۷ زادبوم ابوالحسن داوودی
۱۳۶۷ گراند سینما حسن هدایت ۱۳۸۷ چهل سالگی علیرضا رئیسیان
۱۳۶۸ هامون داریوش مهرجویی ۱۳۸۹ راه آبی ابریشم محمد بزرگ‌نیا

فعالیت‌ در تلویزیون:

  سال نام سمت کارگردان
۱۳۷۸–۱۳۷۷ محاکمه بازیگر حسن هدایت
۱۳۷۴ زندگی بازیگر محمدرضا اعلامی
۱۳۶۶–۱۳۵۸ هزاردستان بازیگر علی حاتمی
۱۳۵۷ تله‌فیلم مسافرت بازیگر و کارگردان عزت‌الله انتظامی
۱۳۵۴–۱۳۵۶ الموت بازیگر داریوش مهرجویی
۱۳۴۶ تله‌تئاتر از خود گریخته بازیگر خلیل موحد دیلمانی
۱۳۴۶ تله‌تئاتر تولد کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۶ تله‌تئاتر راشل کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۵ تله‌تئاتر پیک نیک بازیگر و کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۵ تله‌تئاتر مجسمه جاندار کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۵ تله‌تئاتر مرد کوته فکر کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۵ تله‌تئاتر انفجار کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۴ تله‌تئاتر کبوتر جَلد و معاملات کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۴ تله‌تئاتر جعفرخان از فرنگ برگشته بازیگر علی نصیریان
۱۳۴۴ تله‌تئاتر دلیجان کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۴ تله‌تئاتر آرامگاه ماهان کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۴ تله‌تئاتر ترازوی پایه بلند کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۴ تله تئاتر غرور دزد گاو صندوق کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۴ تله‌تئاتر آدمهای شب کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۴ تله‌تئاتر گاو بازیگر جعفر والی
۱۳۴۳ تله‌تئاتر روشنایی‌های خانه ما کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۳ تله‌تئاتر دیدار کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۳ تله‌تئاتر عروس بازیگر جعفر والی
۱۳۴۳ تله‌تئاتر یک کلاغ، چهل کلاغ بازیگر نامشخص
۱۳۴۳ تله‌تئاتر تنهایی کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۳ تله‌تئاتر شنل کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر روسک‌های گوشتی بازیگر علی نصیریان
۱۳۴۲ تله‌تئاتر ابرام آقا بازیگر علی نصیریان
۱۳۴۲ تله‌تئاتر کنار جاده کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر تا نیمه شب کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر شادروان مادر خانم کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر ازدواج با مکاتبه کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر داستان یک شب کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر حماسه بازگشت و انتظار کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر روز شوم کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر غریبه کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۲ تله‌تئاتر دست بزن بازیگر و کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر آتشکده بازیگر علی نصیریان
۱۳۴۱ تله‌تئاتر تنهایی کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر دو خجول کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر شوم کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر خشت اول کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر آگهی ازدواج کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر چشمهای قشنگ خانم والری کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر عشق شوم کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر گردنبند مروارید کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر کلبه کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۱ تله‌تئاتر بازگشتی نیست کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر بعد از همه آن سالها کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر مکتب بیوه‌ها کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر بیم و امید کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر نرس از جریمه کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر شیدوش و ناهید بازیگر علی نصیریان
۱۳۴۰ تله‌تئاتر رستاخیز بازیگر علی نصیریان
۱۳۴۰ تله‌تئاتر مادموازل می می بازیگر و کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر شکارگاه بازیگر جعفر والی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر جراح پلاستیک بازیگر حمید سمندریان
۱۳۴۰ تله‌تئاتر اعتراف می‌کنم کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۴۰ تله‌تئاتر طلسم بازیگر علی نصیریان
۱۳۴۰ تله‌تئاتر عروسی جناب میرزا بازیگر علی نصیریان
۱۳۳۹ تله‌تئاتر الماس کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۳۹ تله‌تئاتر قایق سرنوشت کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۳۹ تله‌تئاتر صبح آفتابی بازیگر و کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۳۹ تله‌تئاتر خانه اجاره‌ای کارگردان هنری عزت‌الله انتظامی
۱۳۳۹ تله‌تئاتر خودکشی بازیگر علی نصیریان
۱۳۳۹ تله‌تئاتر پزشک دهکده کوکونیان بازیگر علی نصیریان
۱۳۳۹ تله‌تئاتر ویلای یوکا بازیگر علی نصیریان
۱۳۳۹ تله‌تئاتر طناب بازیگر جعفر والی
۱۳۳۹ تله‌تئاتر اسب سیرک بازیگر جعفر والی
۱۳۳۹ تله‌تئاتر پنجه بازیگر جعفر والی
۱۳۳۹ تله‌تئاتر ده و سه دقیقه بازیگر جعفر والی

منبع: زومجی

به این یادداشت رأی دهید

بیوگرافی عزت اله انتظامی

عزت الله انتظامی (۳۱ خرداد ۱۳۰۳ – ۲۶ مرداد ۱۳۹۷) یکی از پیشکسوتان عرصه اجرا بود. او فعالیت هنری خود را مانند بسیاری از هنرپیشه‌های ایرانی با نمایش‌های تئاتر آغاز کرد. او در همان سال‌های ابتدایی زندگی هنری‌اش به آلمان سفر کرد و در یک مدرسه شبانه آموزش سینما در شهر هانوفر مشغول به تحصیل شد. او ابتدا کار خود را با پیش پرده خوانی تئاتر دنبال می‌کرد. انتظامی در سال ۱۳۲۰ اولین نمایش حرفه‌ای خود را به نام اولتیماتوم در تئاتر پاریس خیابان لاله‌زار اجرا کرد و تا سال ۱۳۲۶ در ده‌ ها نمایش تئاتر حضور داشت. اولین حضور آقای بازیگر در سینما به سال ۱۳۲۸ و نقش آفرینی در فیلم واریته بهاری ساخته پرویز خطیبی بازمی‌گردد.

Sending
User Review
0 (0 votes)
The short URL of the present article is: https://ardabilcinema.ir/7Vgy8

برچسب ها

درباره: مرتضی طالب پور

مرتضی طالب پور

مدیر اسبق وبسایت انجمن سینماداران ایران به مدت 4 سال | تجزیه و تحلیلگر ارشد سیستم مدیریت هتلداری الماس داده | مدیر فعلی سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران | مدیر کنونی وبسایت سینما قدس اردبیل از سال 1387 تاکنون | مدیر و نویسنده و مترجم در وبلاگ cinemayejavan.persianblog.ir | مدیر وبسایت اسپرادو شاپ | مدیر و طراح سایت دولوپر استودیو | مدیر ده ها وبسایت غیر سینمایی...

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “بیوگرافی زنده‌یاد عزت الله انتظامی”

  1. ویدئوی این بیوگرافی در آدرس زیر (کانال آپارات سینما قدس اردبیل) به طور مستقیم در دسترس است:
    https://www.aparat.com/v/7D4C6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

شارژ مستقیم سیم کارت اعتباری

شارژ سیم کارت اعتباری

مدیا اد

ورود به سایت

نماد ساماندهی

logo-samandehi

تبلیغات