بازگشایی سالنهای سینما و تئاتر نیویورک

0
77
بازگشایی سالن‌های تئاتر و سینما در نیویورک با ظرفیت ۱۰۰درصدی
بازگشایی سالن‌های تئاتر و سینما در نیویورک با ظرفیت ۱۰۰درصدی

وب سایت اردبیل سینما گزارش داد: بازگشایی سالنهای سینما و تئاتر نیویورک – پس از روی کار آمدن دولت جو بایدن و آغاز طرح واکسینه کردن مردم آمریکا، تا کنون بالغ بر ۲۵۰ میلیون تن از مردم این کشور واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. این کار باعث شد تا بخش‌های زیادی از فعالیت‌ها اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی شهرهای مختلف آمریکا به حالت عادی بازگردد.

بازگشایی سالن‌های تئاتر و سینما در نیویورک با ظرفیت ۱۰۰درصدی

یکی از این فعالیت‌ها بازگشایی سالن‌های معتبر تئاتر برادوی در شهر نیویورک است که گویا با آغاز پیش‌فروش بلیت نمایش‌ها، فرار است به صورت کامل فعالیت خود را از سر بگیرند. همچنین سالن‌های سینمایی هم با گنجایش کامل باز خواهند شد.

به گزارش بانی‌ فیلم به نقل از nowthisnews، تئاترهای برادوی فروش بلیت خود را از دیروز پنجشنبه آغاز کرد. اکنون انتظار می‌رود سالن‌های سینما هم از ۱۴ سپتامبر با ظرفیت ۱۰۰ درصد بازگشایی شوند. سالن‌های تئاتر و سینما به دلیل موج پاندمی کرونا از روز دوازدهم مارچ سال گذشته بسته شدند. ⁠

نکته جالب توجه این است که پیش از همه گیری بیماری کووید۱۹، حدود ۲۵۰ هزار نفر سالانه برای دیدن نمایش‌های برادوی به این سالن‌ها می‌رفتند. این فعالیت سالانه با ایجاد ۹۷هزار فرصت شغلی، سالی چهارده میلیارد دلار به اقتصاد شهر نیویورک کمک می‌کرد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، در زمان فراگیری ویروس کرونا بیشتر نمایش های برادوی حتی در شرایط عادی ضرر می‌کردند و بازگشایی اجراها حتی با رعایت فاصله اجتماعی هم اقتصادی نبود.


کانال تلگرام سینما قدس اردبیل: https://t.me/CinemaGhodsArdabil

وب سایت سینما قدس اردبیل: http://www.cinemaghods.com

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید